Kompleksowe rozwiązania

dla średnich i dużych przedsiębiorstw

Łatwość integracji

Skalowalność

elastyczność

Dostępne w modelu SaaS
Nasza misja

Naszą misją jest bycie zaufanym i długoletnim partnerem dla naszych klientów, wspierającym ich rozwój, sukcesy i strategiczne cele biznesowe, dzięki dostarczaniu najwyższej jakości niezawodnych rozwiązań i usług IT.


Oferowane RozwiązaniamClearing - Systemy Rozliczeniowe

Czytaj dalej


mLease - Obsługa leasingu

Czytaj dalej


mLoan - Obsługa pożyczek

Czytaj dalej


mwin - obsługa windykacji

Czytaj dalej


SOF - System obsługi finansowej

Czytaj dalej


sHR - System obsługi kadrowej

Czytaj dalej

Dlaczego SOFTMAN ?

Doświadczony zespół i dojrzałe rozwiązania

Obecnie zatrudniamy na stałe ponad 50 osób. Nasz zespół wyróżnia głęboka wiedza merytoryczna i doświadczenie w dziedzinie finansów i rozliczeń, której owocem są oferowane klientom, sprawdzone rozwiązania, rozwijane z powodzeniem od wielu lat.

7 miejsce w Polsce pod względem wydatków na R&D

Wieloletnią tradycję łączymy z nowoczesnością. W najnowszym raporcie Computerworld TOP 200 (rok 2016) zajmujemy siódme miejsce wśród Polskich firm informatycznych pod względem udziału wydatków na R&D w stosunku do przychodów ze sprzedaży IT.

25 lat tradycji

Istniejemy na rynku od 1991 roku. Przez cały ten czas nieustannie rozwijamy się i oferujemy naszym klientom niezawodne rozwiązania IT, które wspierają ich w codziennym biznesie. Sprzedajemy nasze rozwiązania na rynku Polskim i w Unii Europejskiej.

Nasi Klienci

Obsługujemy klientów z sektorów finansowego i publicznego. We współpracy z Naszymi Klientami stawiamy od zawsze na dobre partnerstwo, a długoletnie strategiczne relacje biznesowe jakimi się z dumą chwalimy, są tego najlepszym dowodem.Zapraszamy do naszej siedziby w Piasecznie.ul. Generała Okulickiego 5F
05-500 Piaseczno

tel. +48 22 750 22 40
e-mail: sprzedaz@softman.pl


Zadzwoń